Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Spårvägens FF

Följ

Spårvägens FF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Spårvägens FF
Välj lag

September 2023

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.35
    • 18:45

      Enskede IK Mörkblå (borta) P-13


      20:45
  • 2Lör
    • 09:00

      Tallkrogens IF (borta) P-15


      11:00
    • 10:00

      Årsta FF 5 (hemma) P16


      12:00
    • 10:15

      IFK Haninge H Vit (hemma) P-11


      11:30
    • 11:30

      IFK Haninge B (hemma) P-11


      13:00
    • 12:00

      AFC Järfälla (borta) U13


      14:00
    • 12:45

      Bagarmossen Kärrtorp BK Vit-2 (hemma) P-12


      13:45
  • 3Sön
    • 00:00

      Sickla IF 2 (borta) H/J trupp


      02:00
    • 09:00

      Hammarby IF FF 5 vit (borta) P-13


      10:15
    • 09:00

      IF Söderkamraterna Röd (borta) P14 1


      10:15
    • 16:00

      Träningsmatch mot Spårvägen P15 P16


      17:00
    • 16:00

      Träningsmatch mot P16 P-15


      17:00
    • 16:30

      Enskede IK Lila 2 (borta) P-12


      17:30
  • 4Mån
    v.36
  • 5Tis
  • 6Ons
    • 16:30

      Träning P-15


      17:30
    • 16:30

      Träning P16


      17:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:15
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
  • 7Tor
  • 8Fre
  • 9Lör
    • 09:00

      Tyresö FF Södra (hemma) P-13


      11:00
    • 10:00

      Vendelsö IK Orange (hemma) P14 1


      11:15
    • 10:15

      Stureby SK 2 (hemma) P-12


      12:15
    • 11:00

      FoC Farsta FF Grön (hemma) P-15


      12:00
    • 11:00

      Spårvägens FF vit (borta) P-14


      13:00
    • 11:30

      Ösmo GIF FK gul (borta) P-11


      13:00
    • 12:45

      IFK Aspudden-Tellus Röd 4 (borta) P-12


      14:00
    • 12:45

      Bagarmossen Kärrtorp BK Svart-1 (hemma) P-13


      13:45
    • 13:45

      Vendelsö IK Blå (borta) P-11


      15:15
    • 14:00

      Reymersholms IK 5 (borta) P16


      16:00
  • 10Sön
    • 00:00

      Boo FF 2 (hemma) H/J trupp


      02:00
    • 10:00

      Vendelsö IK Gul (borta) P-13


      12:00
    • 12:00

      Hammarby IF FF 30 (hemma) P-10


      14:00
    • 12:00

      Träningsmatch mot Hammarby P-16:10 P16


      13:00
    • 13:00

      Vendelsö IK (hemma) U13


      15:00
  • 11Mån
    v.37
  • 12Tis
    • 17:00

      Föräldramöte U13


      18:15
    • 17:30

      Träning P-13


      18:45
    • 18:15

      Träning U13


      20:40
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:30
  • 13Ons
    • 16:30

      Träning P-15


      17:30
    • 16:30

      Träning P16


      17:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:15
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
  • 14Tor
  • 15Fre
    • 18:00

      Boo FF 3 (borta) P-10


      20:00
  • 16Lör
    • 08:30

      Skogås-Trångsunds FF Rosa (borta) P-13


      09:45
    • 09:00

      Västerhaninge IF vit (hemma) P-13


      11:00
    • 10:00

      Solberga BK (hemma) P16


      12:00
    • 10:00

      Älvsjö AIK FF Vit 1 (borta) P-14


      12:00
    • 10:15

      Spårvägens FF (hemma) P-11


      11:45
    • 11:30

      Västerhaninge IF vit (hemma) P-11


      12:45
    • 11:30

      Sollentuna FK (hemma) U13


      13:30
    • 12:45

      FoC Farsta FF Blå (hemma) P-12


      14:00
    • 13:00

      Enskede IK Lila 2 (borta) P14 1


      14:15
    • 16:00

      Banjul FC (borta) A-lag Herrar


      18:00
  • 17Sön
    • 00:00

      Tungelsta IF 1 (borta) H/J trupp


      02:00
    • 09:00

      FoC Farsta FF Röd (borta) P-13


      11:00
    • 09:00

      Träningsmatch mot Sickla Röd P-16 P16


      10:00
    • 09:45

      Skogås-Trångsunds FF Röd (borta) P-12


      11:00
    • 12:15

      AFC Malmen (hemma) U13


      14:15
    • 13:30

      Årsta FF 6 (borta) P-15


      15:30
  • 18Mån
    v.38
  • 19Tis
  • 20Ons
    • 16:30

      Träning P-15


      17:30
    • 16:30

      Träning P16


      17:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:15
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
  • 21Tor
  • 22Fre
  • 23Lör
    • 09:00

      Sköndals IK FK 1 (hemma) P-13


      11:00
    • 09:00

      Järla IF FK Öst (borta) P-12


      10:00
    • 10:00

      Järla IF FK Väst 1 (hemma) P14 1


      12:00
    • 10:15

      Sköndals IK FK 1 (hemma) P-12


      11:15
    • 11:00

      Spårvägens FF vit (borta) P-14


      13:00
    • 11:00

      Sorunda IF 2 (borta) P-11


      12:30
    • 11:00

      Långbro FF (hemma) U13


      13:00
    • 12:45

      Älvsjö AIK FF Gul 1 (hemma) P-13


      14:00
    • 12:45

      Tungelsta IF 1 (borta) P-11


      14:00
    • 13:00

      Vasalund Stadshagens IF Vit (hemma) P16


      15:00
    • 16:30

      Sköndals IK FK 2 (borta) P-13


      18:30
  • 24Sön
    • 00:00

      IFK Lidingö FK NC vit (borta) H/J trupp


      02:00
    • 11:00

      BP 12U (hemma) U13


      13:00
    • 16:30

      Träningsmatch mot KIF Söderort P-16 P16


      17:30
  • 25Mån
    v.39
  • 26Tis
  • 27Ons
    • 16:30

      Träning P-15


      17:30
    • 16:30

      Träning P16


      17:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:15
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
  • 28Tor
  • 29Fre
    • Heldag

      Northern Elite Trophy U13

    • 19:30

      Värtans IK (hemma) A-lag Herrar


      21:30
  • 30Lör
    • 09:00

      Stuvsta IF 5 (hemma) P-13


      11:00
    • 10:00

      Sköndals IK FK 6 (borta) P14 1


      11:15
    • 11:00

      Spårvägens FF vit (borta) P-14


      13:00
    • 11:30

      Nynäshamns IF FK 1 (hemma) P-11


      13:00
    • 12:45

      Reymersholms IK 2 (hemma) P-12


      14:00
    • 13:00

      IFK Lidingö FK 21 (borta) P16


      15:00
    • 16:30

      Enskede IK Grå 2 (borta) P-13


      17:45
    • 18:00

      Avslutning för gula laget med föräldrar P-13


      20:00